روش اختصاصی شرکت راه حل سیستم سپندار

شرکت راه حل سیستم سپندار با سالها تجربه در ارائه راه حل به مشتریان خود، روش اختصاصی خود را بر مبنای اصول مهندسی طراحی کرده و از آن استفاده میکند. این روش نه تنها کارا و مفید است، بلکه دارای اعتبار و سرعت لازم برای دست یابی به بهترین موازنه مابین سرعت و کیفیت است. برای آشنایی با روش 6 مرحله ای ما به طرح زیر نگاه کنید:

 • مرحله اول

  مرحله اول

  شناخت

  اولین مرحله در شروع همکاری ما با شما، شناخت کسب و کار شماست. بدون شناخت هرگونه راه حلی غیر عملی و غیر قابل اتکاست، ما سعی داریم که بر مبنای نیاز شما راه حل های خود را ارائه دهیم، پس باید به اندازه کافی کسب و کار شما و مشکلاتی که قصد حل کردن آن را دارید بشناسیم.
 • مرحله دوم

  مرحله دوم

  نمونه اولیه

  پس از اینکه ما به اندازه کافی با کسب و کار و مشکل شما آشنا شدیم، نمونه اولیه ای از راه حل پیشنهادی خودمان را به صورت یک پروتوتایپ به شما ارائه میدهیم. این پیشنهاد در بر گیرنده مجموعه مسائلی است که میتواند به شما نشان دهد که آیا از راه حل پیشنهادی ما راضی هستید یا خیر.
 • مرحله سوم

  مرحله سوم

  طراحی

  در این مرحله، ما اقدام به طراحی های اولیه راه حل پیشنهادی خود میکنیم. درواقع در این مرحله ما نمونه ای اجرا شده از راه حل را تهیه میکنیم که دیدگاه فیزیکی و اجرا شده طرح را نشان میدهد. برای نمونه گرافیک پیشنهادی، ظاهر بخش های مختلف و شیوه تعامل کاربران را طراحی میکنیم. این طرح ها در نهایت باید با نمونه اجرا شده مقایسه شوند.
 • مرحله چهارم

  مرحله چهارم

  ساخت محصول

  مرحله ساخت محصول شامل فرایند مهندسی نرم افزار، طراحی های فنی و اجرای محصول نهایی است که با اصول ساختاری مهندسی نرم افزار و دانش فنی ما صورت میگیرد. محصول طراحی شده در بر گیرنده کارکرد های اساسی و جزئی است که در راه حل تایید شده توسط کارفرما ارائه شده اند.
 • مرحله پنجم

  مرحله پنجم

  تست سیستم

  محصولی که در مراحل قبلی طراحی و پیاده سازی شده است، باید مورد آزمایش قرار گیرد تا سازگاری آن با راه حل ارائه شده مورد بررسی قرار گیرد. این مرحله بسیار مهم است، زیرا نه تنها سازگاری با راه حل مد نظر است، بلکه باید از نظر کارشناسان و متخصصین نیز مورد تایید نهایی قرار گیرد.
 • مرحله ششم

  مرحله ششم

  تحویل و افتتاح

  پس از اینکه مرحله تست سیستم به پایان رسید و اشکالات آن برطرف شد، تحویل و افتتاح سیستم صورت میگیرد. در این مرحله آموزش های لازم به افرادی که قرار است مدیریت محصول و راه حل نهایی را مورد بهره برداری قرار دهند صورت میگیرد. تبریک میگوییم، مشکل شما حل شده است!

پشتیبانی و توسعه

پس از پایان مراحل شش گانه بالا
ما آمادگی داریم تا پشتیبانی و توسعه راه حل ارائه شده را بر عهده بگیریم.تمایل دارید با ما همکاری کنید؟

باعث خوشحالی ما خواهد بود اگر شما هم به جمع مشتریان ما بپیوندید. درصورت تمایل به مکالمه در مورد ایده ها و پروژه هایتان با ما تماس بگیرید.

در مورد ما بیشتر بدانید

تخصص اصلی شرکت راه حل سیستم سپندار، همانطور که از نامش پیداست، ارائه راه حل های متناسب با نیاز سازمانِ مشتری است. شرکت راه حل سیستم سپندار، به عنوان یک شرکت نوآور و فناوری محور، توانسته است تخصص، توانایی، شناخت و تجربه را در کنار یکدیگر پرورش داده، و مجموعه ای کمیاب از بهترین مشاوران فناوری اطلاعات و ارتباطات را برای پر کردن نیاز شرکت ها در ایران خلق کند.

درباره ما تماس با ما