مشاوره ما، نقطه قوت شما

فناوری اطلاعات و ارتباطات، شامل مجموعه ای از علوم است که وظیفه آن خلق ابزارها و روش هایی در مدیریت اطلاعات و ارتباطات است که موجب خلق ارزش های جدید و بهره گیری بهتر از منابع سازمانی میشود.

در این فرایند، مهمترین عامل تشخیص این مساله است که چه ابزاری واقعا چنین ارزشی را خلق میکند. شرکت ها، افراد و گروه های تکنولوژی امروزه در محدوده بسیار بزرگی این ابزارها را ارائه میدهند، که معمولا گران قیمت نیز هستند. تشخیص اینکه کدام ابزار و تکنولوژی مناسب یک سازمان است، فعالیتی تخصصی و نیازمند عمق دیدگاه، تجربه و شناخت مناسب از علوم مرتبط است. بدیهی است که این شناخت و تجربه به راحتی قابل دسترس نیست، و اغلب سازمان هایی که مبنای فعالیت آنها فناوری اطلاعات و ارتباطات نیست، و چه بسا بسیاری از شرکت هایی با این زمینه فعالیت نیز از آن بهره نمیبرند.

شرکت راه حل سیستم سپندار، به عنوان یک شرکت نوآور و فناوری محور، توانسته است تخصص، توانایی، شناخت و تجربه را در کنار یکدیگر پرورش داده، و مجموعه ای کمیاب از بهترین مشاوران فناوری اطلاعات و ارتباطات را برای پر کردن این کاستی در ایران خلق کرده است.

ما عمیقا معتقدیم که مشاوره ناکارآمد، بی تجربه و منفعت طلب باعث شکست خوردن، و یا بهره نبردن طرح ها از مزیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشورمان شده است، و سعی داریم این کاستی را به شکلی درخور و واقع گرایانه و در سطحی که برای ما امکانپذیر است پر کنیم.

در واقع، نقطه تمایز و برتری شرکت راه حل سیستم سپندار، ارائه مشاوره دقیق برای رسیدن به راه حل های موثر است.

ما چه میکنیم؟

تخصص اصلی شرکت راه حل سیستم سپندار، همانطور که از نامش پیداست، ارائه راه حل های متناسب با نیاز سازمانِ مشتری است. بسیاری از سازمان ها به شکل دقیقی میدانند چه معضلاتی دارند، ولی تجربه نشان داده است که عامل اصلی که باعث به وجود آمدن آن معضلات شده است را نمیشناسند، و بدیهی است ابزارهای مناسب برای رفع این معضلات را نیز نمیشناسند. شرکت راه حل سیستم سپندار با ارائه خدمات تخصصی خود توانایی رفع این کاستی در سازمان های ایرانی را دارد. این شرکت بهترین مشاوران متناسب با کسب و کار مشتری را در اختیار وی قرار داده، و راه حل های واقع گرایانه و متناسب با وضعیت سازمانِ مشتری را تامین میکند.

 

خلق ایده ها

شرکت راه حل سیستم سپندار شرکتی پویشگر است. متخصصین ما به صورت دائمی در حال مطالعه و پویش وضعیت و پیشرفت صنعت و فناوری در دنیا هستند، بر همین اساس هسته تفکر این شرکت میکوشد تا ایده های جدیدی را خلق کرده و به صورت محصولات یا خدمات جدید در اختیار جامعه قرار دهد. زیر مجموعه ها و برندهای این شرکت در بر گیرنده بخشی از محصولات و خدماتی است که این شرکت خلق کرده است.

 

حمایت از متن باز

این شرکت یکی از اولین شرکت هایی است که به صورت کامل از پروژه های متن باز حمایت میکند. شرکت راه حل سیستم سپندار افتخار دارد که بیش از سه سال است که پروژه های متن باز Mambo, Joomla, SMF و Ubuntu را پشتیبانی کرده و برای توسعه آنها کوشیده است. هزاران مصرف کننده راضی که بدون متحمل شدن هیچ نوع هزینه ای از نرم افزارهای یاد شده بهره گرفته اند معید این ادعاست. برای آشنایی بیشتر با این پروژه ها میتوانید از وبسایت های رسمی آنها با آدرس هایmambolearn.com, joomlafarsi.com , SMFlearn.com و ubuntu.ir دیدن کنید.شرکای تجاری

شرکت راه حل سیستم سپندار توانسته است با توجه به پشتوانه ارتباطی قوی خود و برای تقویت توان اجرایی و فنی، همکاری تجاری نزدیکی با شرکت های Dellsa Marketing Group و DevelopaWeb کانادا تعریف کند. برای آشنایی بیشتر با فعالیت این شرکت ها میتوانید به وبسایت آنها مراجعه کنید.

 
 
دلسا مارکتینگ دولوپا وب


شرکت اکسترا

اکسترا در سال ۲۰۰۶ با هدف عرضه خدمات فناوری اطلاعات تاسیس شد. در سال های بعد اکسترا با ارائه خدمات مشاوره ای برای برنامه ها و راه حل های فناور به عنوان یک یکپارچه ساز سیستم تخصص پیدا کرد. اکسترا از زمان تاسیس خود به سرعت به خوشنامی رسید و در مدتی کوتاه به یکی از قطب های فناوری اطلاعات و ارتباطات بدل شد. سطح بالای اکسترا را می توان مدیون تمرکز آن بر اکتشاف و جستجو برای مدل ها و برنامه های کاربردی ابتکاری، با هدفی متفاوت نسبت به دیگر رقبا دانست ….

 اطلاعات بیشتر در مورد شرکت اکسترا را میتوانید در وبسایت فارسی مشترک اکسترا/سپندار مشاهده کنید:
 
وبسایت اکسترا
برندها، پروژه ها و همکاران استراتژیک ما

زیر مجموعه ها و برندها

این شرکت بنا بر وضعیت بازار و علاقمندی خود به حوزه های سرمایه گذاری جدید اقدام به ایجاد برندها و کسب و کارهای جدید میکند. درحال حاضر نیز چند پروژه در این شرکت در حال توسعه میباشند که همزمان با افتتاح آنها اطلاع رسانی مناسب صورت خواهد گرفت.

تماس با سپندار